Круглий стіл «Стійкість до війни та післявоєнне відновлення в Україні: виклики та потреби у розбудові потенціалу досліджень та вищої освіти».
Анотація
В Каразінському навчально-науковому інституті екології проведено Круглий стіл з участю міжнародних експертів, де з оцінкою досвіду виконання проєктів освітнього спрямування виступили представники постійних партнерів української частини консорціумів – ХНУ імені В.Н. Каразіна, ОДЕКУ та Інституту екології Карпат НАН України. Про свій досвід участі в Літніх школах та інших заходах міжнародних проєктів розповіли аспіранти Каразінського ННІ екології. Європейські партнери виступили зі своїм баченням подальшого співробітництва для післявоєнного відновлення України.
Завантаження
Посилання
Utkina, K. B., & Titenko, G. V. (2021). International Cooperation of the Karazin Institute of Environmental Sciences: Activity and Outputs. Visnyk of V. N. Karazin Kharkiv National University Series «Еcоlogy», (24), 146-148. https://doi.org/10.26565/1992-4259-2021-24-15 (in Ukrainian)
Maksymenko, N. V., Titenko, G. V., Utkina, K. B., Nekos, A. N., Shkaruba, A. D. (2019) Solving current environmental problems by harmonization of doctoral programs with european standards. Visnyk of V. N. Karazin Kharkiv National University, series «Geology. Geography. Ecology», (50), 178-196. DOI: https://doi.org/10.26565/2410-7360-2019-50-14
Titenko, G. V., Utkina, K. B., Maksymenko, N. V., Nekos, A. N., Shkaruba, A. (2019). Erasmus+ Project «Integrated Doctoral Program For Environmental Policy, Management And Technology–Intense»: Progress Information And Planned Activity. Man and Environment. Issues of Neoecology. (32), 96-98. DOI: https://doi.org/10.26565/1992-4224-2019-32-09
Авторське право (c) 2023 Максименко Н. В., Бурченко С. В., Гречко А. А., Пономаренкоко П. Р.
Цю роботу ліцензовано за Міжнародня ліцензія Creative Commons Attribution 4.0.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License 4.0 International (CC BY 4.0), котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).