Відкритий доступ

Вісник ХНУ імені В.Н. Каразіна. Серія: Іноземна філологія. Методика викладання іноземних мов забезпечує негайний відкритий доступ до його вмісту за принципом, завдяки якому дослідження, вільно доступні громадськості, підтримують більш широкий глобальний обмін знаннями.

Повнотекстовий доступ до наукових статей журналу представлений на офіційному веб-сайті в розділі Архів.

Вісник ХНУ імені В.Н. Каразіна. Серія: Іноземна філологія. Методика викладання іноземних мов – це журнал із відкритим доступом, який означає, що весь його вміст є безкоштовним та доступним для користувача або його установи. Користувачам дозволено читати, завантажувати, копіювати, поширювати, друкувати, шукати або посилатись на повні тексти статей, або використовувати їх для будь-яких інших законних цілей, не вимагаючи попереднього дозволу видавця чи автора, поки вони цитують. джерело. Журнал ліцензований Creative Commons Attribution Non-Commercial Non-Derivs License (CC BY-NC-ND).

Архівування

Open Journal Systems підтримує систему LOCKSS (Lots of Copies Keep Stuff Safe) для захищеного та надійного архівування журналу. LOCKSS — це програмний засіб з відкритим вихідним кодом, розроблений Бібліотекою Стенфордського університету, що дозволяє бібліотекам забезпечувати збереження окремих веб-журналів, регулярно перевіряючи веб-сайти зареєстрованих журналів на наявність нового опублікованого контенту та архівуючи його. Кожен архів постійно перевіряється на відповідність з іншими; якщо контент виявляється пошкодженим або втраченим, інші архіви використовуються для його відновлення.

Дивись LOCKSS Publisher Manifest.