Авторські права та ліцензування

Автори зберігають авторські права на всі свої роботи, опубліковані у Віснику Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, Серія «Іноземна філологія. Методика викладання іноземних мов».

Подання роботи до редакції Вісника передбачає, що вона є оригінальною, не була опублікована автором раніше або прийнята до публікації в іншому місці і не перебуває на розгляді у будь-якого іншого видавця друкованого або електронного видання.

Видавництво співпрацює з Національною бібліотекою України імені В. І. Вернадського та надає їй дозвіл на створення постійних архівів опублікованих випусків Вісника Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, Серія «Іноземна філологія. Методика викладання іноземних мов» з метою їхнього збереження та відновлення.

Автори, які публікують свої роботи у цьому віснику, погоджуються з такими умовами:

  1. Автори зберігають авторські права та надають віснику право на першу публікацію роботи відповідно до умов ліцензії Creative Commons Attribution License 0 International (CC BY 4.0).
  2. Автори мають право укладати окремі / самостійні додаткові угоди про неексклюзивне розповсюдження роботи, опублікованої у віснику, (наприклад, розміщувати її в інституційному репозитарії або публікувати її у будь-якій книзі) за умови надання посилання на першу публікацію роботи у цьому віснику.
  3. Авторам дозволяється розміщувати свої роботи в мережі Інтернет (наприклад, в інституційних репозитаріях або на особистих веб-сайтах) до та після подання роботи до редакції, оскільки це може сприяти виникненню продуктивних наукових дискусій, а також позитивно позначатися на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (The Effect of Open Access).