Щодо видання колективної монографії за проектом міжнародного Вишеградського фонду
Анотація
Колективом авторів із України, Чехії, Польщі, Словаччини, Угорщини, Нідерландів та Естонії в ході виконання проекту Міжнародного Вишеградського фонду “Зелено-блакитна інфраструктура в містах пострадянського простору: вивчення спадщини та підключення до досвіду країн V4 ” в Навчально-науковому інституті екології Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна підготовлена однойменна монографія. Автори спільно досліджували, як країни V4 впоралися з інституційною та інфраструктурною спадщиною, пов’язаною з зелено-блакитною інфраструктурою в містах, аналізували актуальні ситуації з виробництва знань та управління в Україні, розробили та описали критичні роздуми й політичні рекомендації та підготували монографію, метою якої є розповсюдження результатів серед широкого кола національних і міжнародних груп зацікавлених сторін.
Усі автори мають відповідний рівень кваліфікації та досвіду для вивчення підходів, шляхів та практик подолання проблем інституційної та інфраструктурної спадщини, пов’язаної з зелено-блакитною інфраструктурою у містах, для проведення досліджень, спрямованих на аналіз відповідних ситуацій з розвитку знань та управління в Україні, що є запорукою розробки та розвитку критичних міркувань та ефективних рекомендацій щодо розробки та розвитку політики.
Завантаження
Посилання
Maksymenko, N.V., & Shkaruba A.D.(Eds). (2022). Green & Blue Infrastructure in Post-USSR cities: exploring legacies and connecting to V4 experience : collective monograph. Kharkiv: V. N. Karazin Kharkiv National University. Retrieved from https://ecology.karazin.ua/mizhnarodna-dijalnist/v4-gbi/ (in Ukrainian)
Авторське право (c) 2022 Максименко Н. В., Шкаруба А. Д.
Цю роботу ліцензовано за Міжнародня ліцензія Creative Commons Attribution 4.0.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License 4.0 International (CC BY 4.0), котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).