Образование как основа инновационного развития туризма в регионе (на примере Белгородской области)
Анотація
Статья посвящена вопросу инновационного развития индустрии туризма на региональном уровне. В качестве одного из ключевых факторов развития выявлена проблема подготовки квалифицированных кадров для индустрии туризма. Как основа для дальнейшего инновационного развития туризма выступает образование, так как именно образованные кадры позволяют туризму адаптироваться к меняющимся реалиям, создавать условия к внедрению инноваций в туризме, совершать технологические революции.
Завантаження
##plugins.generic.usageStats.noStats##
Посилання
Стратегия социально-экономического развития Белгородской области на период до 2025 года – Белгород, 2010. – 255 с.
Крутиков В. К., Гворыс В., Дорожкина Т. В., Зайцев Ю. В. Инновации в развитии индустрии туризма региона [Текст] / Крутиков В. К., Гворыс В., Дорожкина Т. В., Зайцев Ю. В.; Изд. 2-е, доп. — Калуга: ЗАО «Прайт-К», 2013. 236 с., ил.
Крутиков В. К., Гворыс В., Дорожкина Т. В., Зайцев Ю. В. Инновации в развитии индустрии туризма региона [Текст] / Крутиков В. К., Гворыс В., Дорожкина Т. В., Зайцев Ю. В.; Изд. 2-е, доп. — Калуга: ЗАО «Прайт-К», 2013. 236 с., ил.
Цитовано
Як цитувати
Яковенко, О. (1). Образование как основа инновационного развития туризма в регионе (на примере Белгородской области). Вісник Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. Серія: Міжнародні відносини. Економіка. Країнознавство. Туризм, (1086), 196-199. вилучено із https://periodicals.karazin.ua/irtb/article/view/4757
Розділ
Країнознавство. Туризм
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License 4.0 International (CC BY 4.0), котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).