Perianova, Irina (2019). A mashup world: hybrids, cross-overs and post-reality
Анотація
Book review
Завантаження
Посилання
Bateson, Gr. (1979). Mind and nature: A necessary unity. New York: E. P. Dutton.
Fairhurst, G. T., & Sarr, R. A. (1996). The art of framing: managing the language of leadership. San Francisco, CA: Jossey-Bass.
Fauconnier, G., & Turner, M. (2002). The way we think: conceptual blending and the mind's hidden complexities. New York: Basic Books.
Friedman, O. (2018). Russian hybrid warfare. Resurgence and politicization. New York: Oxford University Press.
Goffman, E. (1986). Frame analysis: An essay on the organization of experience. Boston: Northeastern University Press.
McCombs, M., & Stroud, N. J. (2014). Psychology of agenda-setting effects. Mapping the paths of information processing. Review of Communication Research, 2(1), 68-93.
Perianova, I. (2019). A Mashup World: Hybrids, Cross-Overs and Post-Reality. Newcastle upon Tyne: Cambridge Scholars Publishers.
Stockhammer, P. W. (Ed.). (2012). Conceptualizing cultuaral hybrodisation. A trans-disciplinary approach. Heidelberrg: Springer.
Авторське право (c) 2019 Жаботинская Светлана Анатольевна
Цю роботу ліцензовано за Міжнародня ліцензія Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution Non-Commercial Non-Derivs License (CC BY-NC-ND), яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).