Статус лакунарності у мові та мовленні
Анотація
У статті зроблено спробу накреслити напрямки дослідження категорій лакунарності, її адгерентних понять – еліпсису, імплікації,та комунікативного мовчання.
Завантаження
Посилання
Безугла Л.Р. Вербалізація імпліцитних смислів у німецькомовному діалогічному дискурсі: монографія / Л.Р. Безугла. – Харків: ХНУ імені В.Н. Каразіна, 2007. – 332 с.
Белова А.Д. Лингвистические аспекты аргументации / А.Д. Белова. – К.: Київ. нац. ун-т імені Тараса Шевченка, 1997. – 307 с.
Быкова Г.В. Феноменология лексической лакурности русского языка [Текст] / Г.В. Быкова. – Благовещенск, 1998. – 107 с.
Загнітко А.П. Теоретична граматика української мови. Синтаксис / А.П. Загнітко. – Донецьк: ДонНУ, 2001. – 662 с.
Кобяков О. Вступ до метафізики [Текст] / О. Кобяков. – Суми: СумДУ, 2009. – 175 с.
Кунин А.В. Англо-русский фразеологический словарь / А.В. Кунин. – Москва: Госизд. иностр. и нац. словарей, 1956. – 1455 с.
Лакуны в языке и речи [Текст] // Научный журнал. – Благовещенск, 2003. – 257 с.
Сомов В.П. Словарь русских забытых слов [Текст] / В.П. Сомов. – М.: Гуманит: Владос, 1996. – 764 с.
Самохина В.А. Современная англоязычная шутка: монография / В.А. Самохина. – Х.: ХНУ имени В.Н. Каразина, 2008. – 356 с.
Солощук Л.В. Вербальні і невербальні компоненти комунікації в англомовному дискурсі: монографія. – Х.: Константа, 2006. – 300 с.
Шевченко И.С. Основы теории языковой коммуникации: учеб.пособие / И.С. Шевченко. – Х.: Изд-во НУА, 2008. – 168 с.
The Concise Oxford Dictionary of Literary Terms / Chris Baldick. – Oxford – New York: Oxford University Press, 1996. – 246 p.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution Non-Commercial Non-Derivs License (CC BY-NC-ND), яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).