Оголошення

VI Міжнародна наукова конференція «Художні феномени в історії та сучасності» («Пам’ять та ідентичність»)

2020-01-13

Вельмишановні колеги!

03–04 квітня 2020 року в Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна спільно з Палермським університетом та Католицьким університетом в Ружомберке відбудеться VI Міжнародна наукова конференція «Художні феномени в історії та сучасності» («Пам’ять та ідентичність»).

Метою конференції є обговорення широкого кола проблем, пов’язаних із темою пам’яті крізь призму філології, перекладознавства та методики викладання мов, літератур і перекладу.

Для участі в роботі конференції просимо надсилати до 31 січня 2020 року на електронну адресу конференції (littphen.conf@karazin.ua) заявку учасника (див. додаток 1) і тези доповіді (див. додаток 2).

Після роботи конференції можлива публікація повного тексту доповіді у вигляді наукової статті в міжнародному науковому рецензованому електронному виданні  «Accents and Paradoxes of Modern Philology» (http://periodicals.karazin.ua/accentsjournal, ISSN 2521-6481). Публікація є безкоштовною. За додатковою інформацією можна звертатися за електронною адресою редакції: editor.accents@karazin.ua

Читати далі про VI Міжнародна наукова конференція «Художні феномени в історії та сучасності» («Пам’ять та ідентичність»).

Поточний номер

Том 1 № 4 (2019): Accents and Paradoxes of Modern Philology

Міжнародний науковий журнал з філології

ISSN 2521-6481

Місія журналу:  об’єднати зусилля науковців, зацікавлених в увиразненні культурологічного ракурсу філологічних досліджень.

Мова публікації: англійська, іспанська, італійська, французька.

Статті проходять внутрішнє і зовнішнє рецензування.

Опубліковано: 2019-12-06

Весь випуск

Переглянути всі випуски