Мовою творів та туристичних подорожей : до 70-річчя доктора економічних наук, професора Георгія Павловича Скляра
Анотація
У статті розглядається біографія та науково-педагогічна діяльність відомого педагога вищої школи, професора, адміністратора, громадського діяча Г. П. Скляра, якому цього року виповнилося 70 років. Основний внесок у науку вчений зробив у таких галузях як туризмологія та економічний потенціал підприємств торгівлі споживчої кооперації. Цьому присвячено фундаментальні дослідження Г. П. Скляра, в тому числі його докторська дисертація «Економічні умови та протиріччя розвитку споживчої кооперації в перехідній економіці». Г. П. Скляр – досвідчений адміністратор та керівник, декан факультету підвищення кваліфікації, директор Міжгалузевого інституту підвищення кваліфікації та перепідготовки фахівців, завідувач кафедри туристичного та готельного бізнесу Полтавського університету економіки та торгівлі. Багаторічна науково-педагогічна, громадська, адміністративна діяльність Г. П. Скляра сприяла розвитку української науки та підготовці нових кадрів для економіки та туристичної сфери України.
Завантаження
Посилання
Лиман С. І., Манжура О. В. Скляр Георгій Павлович. Енциклопедія Сучасної України. К., 2024. https://esu.com.ua/article-883645
Полтавський університет економіки і торгівлі (1961-2011) : історичний нарис / укладач В. М. Артеменко. Полтава, 2011. С. 282,
Скляр Г.П. Феномен кооперації. Полтава: Інтер Графіка, 2004.
Скляр, Г. П. Філософія кооперації. Полтава: Інтер Графіка, 2006. Згодом, адаптований журналістами варіант монографії «Філософія кооперації» був розміщений у газеті «Вісті Центральної спілки споживчих товариств України. Діловий випуск. №4 (765), 26 січня 2007 р.; № 5 (766), 2 лютого 2007 р.
Скляр Г. П. Економічні умови і протиріччя розвитку споживчої кооперації в перехідній економіці : монографія. Полтава : РВВ ПУСКУ, 2008. 279 с.
Таран-Лала О. М. Функціонування соціально-економічних систем: теорія та практика : монографія. Полтава, 2016. С. 74, 197, 251.
Полтавський університет економіки і торгівлі (1961-2011) : історичний нарис / укладач В. М. Артеменко. Полтава, 2011. С. 458.
Скляр Г. П. Економічні умови і протиріччя розвитку споживчої кооперації в перехідній економіці
Лиман С. І., Манжура О. В. Скляр Георгій Павлович. Енциклопедія Сучасної України. К., 2024. https://esu.com.ua/article-883645
Скляр Г. П. Економічна сутність та закономірності розвитку ринку туристичних послуг в Україні. Вісник Чернівецького торговельно-економічного інституту. Серія «Економічні науки». 2014. Вип. 1. С. 106–112; Скляр Г. П. Свідомий розвиток партнерства у сфері туризму в умовах глобалізації. Вісник Хмельницького національного університету. Економічні науки. 2014. № 2(2). С. 142-145;
Скляр Г. П., Карпенко Н. М. Рекреаційно-туристична привабливість регіону: екологічний та інвестиційний аспекти. Науковий вісник Полтавського університету економіки і торгівлі. Серія «Економічні науки». 2012. № 2 (53). С. 23–28.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License 4.0 International (CC BY 4.0), котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).