ІСТОРІЯ ФОРМУВАННЯ ТА СУЧАСНІ ДОСЛІДЖЕННЯ МАЛИХ МІСТ
Ключові слова:
мале місто, показники, інтегральна оцінка, сталий розвиток
Анотація
Малі міста являють собою специфічну соціо-економіко-екологічну урбосистему. Історія малих міст обумовила напрямки їх сучасного розвитку та функціонування. Недостатнє використання внутрішнього потенціалу малих міст Харківської області призводить до втрати населення працездатного віку. Досягненню сталого розвитку малих міст сприятиме інтегральна соціо-економіко-екологічна оцінка та прийняття оптимальних управлінських рішень.
Завантаження
##plugins.generic.usageStats.noStats##
Опубліковано
2015-01-28
Як цитувати
Некос, А. Н., & Кравченко, А. К. (2015). ІСТОРІЯ ФОРМУВАННЯ ТА СУЧАСНІ ДОСЛІДЖЕННЯ МАЛИХ МІСТ. Вісник Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. Серія «Екологія», (1104), 80-87. вилучено із https://periodicals.karazin.ua/ecology/article/view/1093
Розділ
Екологічні дослідження геосистем
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License 4.0 International (CC BY 4.0), котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).