Дж. С. Мілль про межі втручання держави в господарське життя при системі laissez-faire
Ключові слова:
теорія, меркантилізм, доктрина, вільна торгівля, втручання, держава, господарство,
Анотація
С. Мілль услід за А. Смітом і Д. Рікардо розкриває основні недоліки теорій меркантилістів, що виходили з визнання грошей єдиним багатством фізичної особи і держави. Автор «Підстав політичної економії» відстоює доктрину вільної торгівлі і в той же час підкреслює розумні кордони втручання держави в господарське життя.
Завантаження
##plugins.generic.usageStats.noStats##
Посилання
Милль Дж. С. Основы политической экономии: в 3-х тт /Дж. С. Милль – Т. I. – М. : Прогресс, 1980. – 495 с.
Милль Дж. С. Основы политической экономии: в 3-х тт /Дж. С. Милль – Т. II. – М. : Прогресс, 1980. – 480 с.
Милль Дж. С. Основы политической экономии: В в 3-х тт /Дж. С. Милль – Т. III. – М. : Прогресс, 1981. – 447 с.
Милль Дж. С. Основы политической экономии: в 3-х тт /Дж. С. Милль – Т. II. – М. : Прогресс, 1980. – 480 с.
Милль Дж. С. Основы политической экономии: В в 3-х тт /Дж. С. Милль – Т. III. – М. : Прогресс, 1981. – 447 с.
Цитовано
Як цитувати
Кривуц, Ю. (1). Дж. С. Мілль про межі втручання держави в господарське життя при системі laissez-faire. Вісник Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. Серія: Міжнародні відносини. Економіка. Країнознавство. Туризм, (4 (1144, 2), 104-109. вилучено із https://periodicals.karazin.ua/irtb/article/view/4514
Розділ
Економіка
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License 4.0 International (CC BY 4.0), котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).