Розвиток світової економіки в умовах домінування регіональних держав
Анотація
Стаття присвячена стану та розвитку світової економіки в умовах домінування регіональних держав, які продовжують відігравати велику роль в ній, незважаючи на те, що процеси регіональної інтеграції все більше охоплюють та якісно змінюють світове господарство. На сьогодні за даними Світового Банку такими державами є США, Китай, Японія, Німеччина, Велика Британія, Франція, Індія, Італія, Бразилія, Канада. Самі ці регіональні держави сьогодні мають найбільші економіки світу. У статті були проаналізовані основні показники держав, які характеризують їх позиції у світовій економіці у 2016 р. На основі цих же показників були визначені долі макрогеографічних регіонів, які включають у себе найбільші регіональні держави у світовій економіці. З огляду на сучасні тенденції у світовій економіці, які мали місце у 2016-2017 рр. та за даними Світового Банку 2016 р. був складений прогноз розвитку світової економіки до 2030 р. та визначені регіональні держави, які матимуть найбільші економіки світу до того часу
Завантаження
Посилання
Всемирный банк URL: http://www.vsemirnyjbank.org (дата звернення 27.12.2017)
Інформаційне агентство УНІАН URL: https://economics.unian.net (дата звернення 27.12.2017)
World Bank Blogs URL: https://blogs.worldbank.org (дата звернення 28.12.2017)
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License 4.0 International (CC BY 4.0), котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).