Компаративний аналіз рівнів соціально-економічного розвитку України та Турецької Республіки в контексті євроінтеграції
Анотація
В статті розглянуто рівні соціально-економічного розвитку України та Турецької Республіки. Проаналізовано основні демографічні показники. Проведено компаративний аналіз рівнів зростання ВВП України і Турецької Республіки: номінального, за паритетом купівельної спроможності, на душу населення. Визначені динаміка та перспективи соціально-економічного розвитку України та Турецької Республіки, окреслені періоди спаду та збільшення обсягів ВВП обох країн. В контексті євроінтеграції України та Турецької Республіки проаналізовано рівні економічного розвитку з країнами Європейського Союзу за такими показниками як ВВП та ВВП на душу населення. Згідно методології Світового Банку визначено до якої групи країн, за рівнем економічного розвитку відносяться держави
Завантаження
Посилання
World Economic Forum The Global Competitiveness Report URL: http://www.weforum.org (дата звернення: 15.07.2017).
Офіційний сайт Державної служби статистики України URL: http:// www.ukrstat.gov.ua (дата звернення: 21.07.2017).
Офіційний сайт Міністерства закордонних справ Турецької Республіки URL: http:// www.mfa.gov.tr (дата звернення: 23.08.2017).
Офіційний сайт Світового Банку URL: http:// www.worldbank.org (дата звернення: 14.15.2017).
Офіційний сайт Турецького інституту статистики URL: http:// www.turkstat.gov.tr (дата звернення: 11.09.2017).
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License 4.0 International (CC BY 4.0), котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).