ОБРАБОТКА ДАННЫХ РАДИАЦИОННОГО МОНИТОРИНГА МЕСТНОСТИ С ПРИМЕНЕНИЕМ АНАЛИЗА ВРЕМЕННЫХ РЯДОВ
Анотація
На основе анализа временных рядов выделены основные факторы изменения радиационной обстановки за период мониторинга с целью выявления основных тенденций изменения и прогноза изменения радиационной обстановки для определения воздействия поля проникающего радиационного излучения на живые организмы, на результаты хозяйственной деятельности, на состояние здоровья человека.
Завантаження
##plugins.generic.usageStats.noStats##
Опубліковано
2014-06-26
Як цитувати
Некос, В. Е., Гетманец, О. М., Кучеров, К. И., Чуенко, А. В., & Пелихатый, Н. М. (2014). ОБРАБОТКА ДАННЫХ РАДИАЦИОННОГО МОНИТОРИНГА МЕСТНОСТИ С ПРИМЕНЕНИЕМ АНАЛИЗА ВРЕМЕННЫХ РЯДОВ. Вісник Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. Серія «Екологія», (849), 111 - 113. вилучено із https://periodicals.karazin.ua/ecology/article/view/871
Розділ
Управління екологічною безпекою
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License 4.0 International (CC BY 4.0), котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).