ИСПОЛЬЗОВАНИЕ СИСТЕМНОГО ПОДХОДА И СИСТЕМНОГО АНАЛИЗА ДЛЯ РЕШЕНИЯ ПРОБЛЕМЫ БОРЬБЫ С ШУМОМ
Анотація
Задача борьбы с шумом сводится к нахождению компромисса: обеспечить одновременно существование и мощнейших источников шума, и акустическую безопасность Человека. Целью данной статьи является структуризация общесистемных свойств проблемы борьбы с шумом как открытой сложной динамичной системы во взаимодействии с внешней средой. Мероприятия по борьбе с шумом активно взаимодействуют со средой, которая характеризуется многообразием факторов, их взаимосвязанностью, сложностью, изменчивостью и неопределённостью. Основными свойствами системы мероприятий по борьбе с шумом являются: системность, комплексность, целостность. Выявлено ещё ряд дополнительных свойств.Завантаження
##plugins.generic.usageStats.noStats##
Опубліковано
2014-06-26
Як цитувати
Абракитов, В. Э., Селиванов, С. Е., & Жолткевич, Г. М. (2014). ИСПОЛЬЗОВАНИЕ СИСТЕМНОГО ПОДХОДА И СИСТЕМНОГО АНАЛИЗА ДЛЯ РЕШЕНИЯ ПРОБЛЕМЫ БОРЬБЫ С ШУМОМ. Вісник Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. Серія «Екологія», (849), 85 - 89. вилучено із https://periodicals.karazin.ua/ecology/article/view/867
Розділ
Екологічна безпека навколишнього середовища
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License 4.0 International (CC BY 4.0), котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).