ЛАЗЕРНАЯ СИСТЕМА ОПРЕДЕЛЕНИЯ ОЧАГОВ ПОЖАРОВ ДЛЯ ОБЕСПЕЧЕНИЯ ЭКОЛОГИЧЕСКОЙ БЕЗОПАСНОСТИ ОКРУЖАЮЩЕЙ СРЕДЫ
Анотація
Показана возможность обнаружения тепловых источников турбулентности лазерной системой мониторинга окружающей среды для обеспечения экологической безопасности. Получены качественные зависимости СКО флуктуаций локальных максимумов диаграммы рассеяния лазерного излучения от интенсивности тепловых источников турбулентности атмосферы Экспериментально подтверждена необходимость согласования длины трассы зондирования и величины диаметра поперечного сечения лазерного пучкаЗавантаження
##plugins.generic.usageStats.noStats##
Опубліковано
2014-06-26
Як цитувати
Доля, Г. Н., Катунин, А. Н., Кочин, А. В., & Чудовская, Е. С. (2014). ЛАЗЕРНАЯ СИСТЕМА ОПРЕДЕЛЕНИЯ ОЧАГОВ ПОЖАРОВ ДЛЯ ОБЕСПЕЧЕНИЯ ЭКОЛОГИЧЕСКОЙ БЕЗОПАСНОСТИ ОКРУЖАЮЩЕЙ СРЕДЫ. Вісник Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. Серія «Екологія», (849), 81 - 85. вилучено із https://periodicals.karazin.ua/ecology/article/view/866
Розділ
Екологічна безпека навколишнього середовища
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License 4.0 International (CC BY 4.0), котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).