Вивчення енергії активації хемілюмінесценції сироватки крові та впливу на неї іонів Fe2+
Анотація
Вивчено енергію активації хемілюмінесценції сироватки крові (СК) за допомогою зміни температури зразків. Досліджено вплив на енергію активації сироватки крові іонів Fe2+. Проведені експерименти по встановленню зв’язку між енергією активації та концентрацією FeSO4 . Введено поняття експериментальної та реальної енергії активації. Пояснено отримані результати за рахунок збільшення центрів реакції.
Завантаження
Посилання
Datta B, Tufnell-Barrett T, Bleasdale RA. Circulation. 2004;109(11):1339-42.
Andrusyk IIa. Problemy ekologii i okhrany prirody tekhnogennogo regiona: Mezhvedomstvennyi sbrnik nauchnykh rabot. Donetck:Don NU. 2002;1:193-7. (in Russian)
Paikush VA, Ivankiv OL, Andrusyk IIa. Praktychna Medytcyna. 2003;9:133-5. (in Ukrainian)
Dmitriev LF. Biofizika. 2001;46:60-8. (in Russian)
Nishino H. Arch. Biochem. Biophys. 1997;339:298-304.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).