Зміни гравітропічної реакції, викликані постійним магнітним полем
Анотація
Досліджувалася гравітропічна реакція 2-денних коренів крес-салату в постійному магнітному полі. Контрольні коріння були поміщені в постійне магнітне поле з величиною магнітної індукції 20 нТл (використовувалося залишкове постійне магнітне поле пермалоєвого екрану). Експериментальні зразки були поміщені в постійне магнітне поле, створене штучно в пермалоєвому магнітному екрані. Постійне магнітне поле змінювалося від 20 нТл до 100 мкТл. Був виявлений поріг, починаючи з якого виникає гравітропічна реакція. Він дорівнює приблизно 2-4 мкТл.
Завантаження
Посилання
Bogatina NI, Litvin VM, Travkin MP. ZZavisimost reaktcii biologicheskikh obektov na magnitnye polia ot ikh shumov (polei), vozmozhnoe vliianie na protcessy evoliutcii. Elektronnaia obrabotka materialov. 1987;4:64-9. (in Russian)
Kordyum EL, Bogatina NI, Kalinina YaM, Sheykina NV. A weak combined magnetic field changes root gravitation. J. Adv. Sp. Res. 2005;36:1229-36.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).