Активізація інтересу студентів до гри на фортепіано

  • Л. О. Заря
Ключові слова: інтерес, активізація, розвиток, гра на фортепіано

Анотація

У статті розглядаються можливості проведення роботи, спрямованої на розвиток інтересу студентів до гри на фортепіано. Також розглядаються психологічні особливості всебічного навчання, розвитку, формування навичок гри студентів на фортепіано в системі підготовки вчителя музичного мистецтва загальноосвітньої школи, музичного керівника дошкільного дитячого закладу. Автор розглядає рішення проблеми розвитку інтересу до гри на фортепіано в зв'язку з психологічною та педагогічною роботою викладача спеціального фортепіано. Зазначено, що свідомість студентів, маючи в основі інтерес, завжди пов’язане з емоціями й почуттями. Рекомендуються певні форми роботи зі студентами, де враховується розвиток психологічних чинників інтересу, таких як: сприйняття, увага, мислення, пам’ять, емоція.

Завантаження

Дані завантаження ще не доступні.

Посилання

Актуальные вопросы формирования интереса в обучении: Учеб.пособие /В. Н. Липнис, А. С. Роботова, Г. И. Щукина и др. – М.: Просвещение, 1984. –176 с.

Арчажникова Л. Г. Профессия – учитель музикикнига для учителя / Л. Г. Арчажникова. – М.: Просвещение, 1984. – 111 с.

Назайкинский Е. О. О психологии музыкального восприятия /Е. О. Назайкинский. – М.: Музыка, 1972. –384 с.

Писарева Л. В. Интересы и их значение в педагогическом деле /Л. В. Писарева. – СПб.: Тип. Сойкина. – 1974. –102 с.

Ростовський О. Я. Методика викладання музики /О. Я. Ростовський. – Тернопіль: Навчальна книга, 2001. – 216 с
Опубліковано
2017-09-22
Як цитувати
Заря, Л. (2017). Активізація інтересу студентів до гри на фортепіано. Наукові записки кафедри педагогіки, (39), 82-86. Retrieved із https://periodicals.karazin.ua/pedagogy/article/view/9249
Номер
Розділ
Статті