Діяльність робочої групи з насильницьких чи недобровільних зникнень ради ООН з прав людини
Анотація
у статті розкривається діяльність Робочої групи з насильницьких чи недобровільних зникнень Ради ООН з прав людини – найстарішого нині існуючого механізму. Автором надано загальну характеристику правовій основі діяльності даного механізму та розкривається його робота у сфері розгляду випадків насильницьких зникнень осіб із моменту заснування. Також розкрито роль Робочої групи з насильницьких чи недобровільних зникнень у прийняття важливих міжнародних документів у сфері запобігання насильницьким чи недобровільним зникненням людей. Зроблено висновок, про те, що діяльність даного механізму направлена на встановлення долі або місцезнаходження особи не залежно від умов та терміну, який минув із моменту зникнення особи.
Завантаження
Посилання
Цвікі В.Ю. Міжнародно-правовий захист осіб від насильницьких зникнень: дис. …канд.. юрид. наук. Львів, 2017. 247 с.
Офіційний сайт ООН. Права людини. URL: http://www.un.org/ru/sections/what-we-do/protect-human-rights/ (дата звернення: 30.11.2018).
Специальные процедуры Совета по правам человека ООН. URL: https://www.ohchr.org/RU/HRBodies/SP/Pages/Welcomepage.aspx (дата звернення: 30.11.2018).
Working Group on Enforced or Involuntary Disappearances URL: https://www.ohchr.org/EN/Issues/Disappearances/Pages/DisappearancesIndex.aspxhttps://www.ohchr.org/EN/Issues/Disappearances/Pages/ DisappearancesIndex.aspx (дата звернення: 30.11.2018).
Inter-American convention on forced disappearance of persons 06.09.1994 URL: http://www.oas.org/juridico/english/treaties/a-60.html (дата звернення: 30.11.2018).
Авторське право (c) 2019 L. M. Hryshko
Цю роботу ліцензовано за Міжнародня ліцензія Creative Commons Attribution 4.0.