Комплексная оптимизация процесса дистанционного гамма-облучения
Анотація
Розглянута задача комплексної оптимізації процесу дистанційного гамма-опромінення.
Запропоновані формалізовані моделі процесу. Вказані управляючі фактори, вибір значень яких
забезпечує отримання заданих доз опромінення при мінімальному побічному впливі процесу.
Запропонований метод дозволяє забезпечити більш сприятливі умови лікування за рахунок більш
досконалої схеми опромінення, кількості й розміщення приладів опромінення, а також
використання екранних діафрагм і більш точного вибору місць їх встановлення.
Завантаження
Посилання
2. IAEA International Atomic Energy Agency, Review of Radiation Oncology Physics, A Handbook for Teacher and Students, Educational Report Series, Viena, May 2003.
3. Levitt S.H., Purdy J.A., Perez C.A., Vijayakumar S. Technical Basis of Radiation Therapy: Practical Clinical Applications, 4th Edition, Verlag Berlin Heidelberg, 2006.
4. Jacob Van Dyk, The modern technology of radiation oncology. Madison, Wisconsion, 1999.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).