ВЛИЯНИЕ РЕЖИМОВ ЗАМОРАЖИВАНИЯ НА ВЗАИМОДЕЙСТВИЕ ФИБРИНОГЕНА С ФЛУОРЕСЦЕНТНЫМ ЗОНДОМ ДСМ
Анотація
Методом флуоресцентной спектроскопии исследовано взаимодействие фибриногена с флуоресцентным зондом ДСМ после замораживания растворов бежа до -8 и -196°С с различной скоростью. На молекуле фибриногена обнаружено два типа центров связывания зонда, различающихся величинами параметров спектров флуоресценции. Показано, что при медленном замораживании происходят большие конформационные нарушения молкулы фибриногена, чем при быстром.
КЛЮЧЕВЫЕ СЛОВА: фибриноген, конформация, флуоресцентная спектроскопия, зонд, связывание, замораживание, скорость охлаждения
Завантаження
Посилання
2. Добрецов Г.Е. Флуоресцентные зонды в исследовании клеток, мембран и липопротеинов. - М.: Наука, 1989,- 277 с.
3. Бойцов В.М., Орлов С.Н. // Биофизика. 1982. Т.27, №6. С. 1049-1052.
4. Бойцов В.М., Южаков В.И. // ДАН СССР. 1985. Т.281, №2. С.358-361.
5. Бойцов В.М // Биологические мембраны 1987. Т.4, №7. С.677-695.
б. Горбенко Г.Л., Нардид O.A., Дюбко Т.С.// BICH. Харк. Ун-ту. 1998. №410. Біофізичний вісн. Вил. 1. С. 86-95.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).