7 Міжнародна конференція «Нанобіофізика: фундаментальні та прикладні аспекти»
Анотація
Сьома міжнародна конференція «НАНОБІОФІЗИКА: фундаментальні та прикладні аспекти» (NBP-2021) відбулася 4-8 жовтня 2021 р. у Фізико-технічному інституті низьких температур ім. Б. І. Вєркіна НАН України (Харків, Україна). Попередні шість конференцій починаючи з 2009 року проводилися на дворічній основі спільними зусиллями Фізико-технічного інституту низьких температур ім. Б. І. Вєркіна НАН України та Інституту фізики НАН України по черзі у Харкові та Києві. Серед 80 зареєстрованих учасників з 16 країн біля 40 вчених зробили лекції та постерні презентації наживо та решта приєднувалася до сесій онлайн. Було зроблено 16 пленарних і 18 усних презентацій та 51 постер було обговорено офлайн та онлайн. Мету конференції було досягнуто: обговорено нагальні проблеми, успіхи та перспективи розвитку сучасного наукового напрямку – нанобіофізики, яка охоплює досягнення молекулярної біофізики та нанотехнології. На відповідних сесіях було висвітлено питання фізичних аспектів бімолекулярних наносистем, властивостей біомолекул на наночастинках та наноструктурованих поверхонь, створення наногібридів біологічних об’єктів з 1-D та 2-D наноматеріалами, теорії та комп’ютерного моделювання нанобіосистем і практичних аспектів нанобіофізики. У рамках конференції було організовано кілька додаткових супутніх заходів: круглий стіл «Як біофізика та нано-науки відповідають на сучасні виклики: випадок COVID-19», спеціальна сесія Українського біофізичного товариства, SPIE & OSA майстерклас «Розвиток кар’єрних можливостей для молодих учених та студентів». Матеріали конференції NBP-2021 видано у збірці тез.
Завантаження
Посилання
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).