Фізико-математична осесиметрична модель адсорбційного ендоцитозу. I. Рівняння, що визначають форму клітини
Ключові слова:
ендоцитоз, фізико-математична модель, вільна енергія, деформація, мембрана
Анотація
У цій роботі, виходячи з принципу мінімуму вільної енергії деформації клітинної мембрани, отримані диференціальні рівняння, що описують зміну форми клітини в процесі ендоцитозу нею кулястої частинки в осесиметричному випадку.
Завантаження
##plugins.generic.usageStats.noStats##
Посилання
1. Сериков В.Б., Гибянский Л.В., Малинин Ю. М., Черкаев А.В., Серикова Н.В. / Биол.мембраны 1990. Т.7.N3.C.326-334.
2. Ивенс И., Скейлак Р. Механика и термодинамика биологических мембран. М. Мир. 1982. 304с.
2. Ивенс И., Скейлак Р. Механика и термодинамика биологических мембран. М. Мир. 1982. 304с.
Опубліковано
2002-06-06
Цитовано
Як цитувати
Гордієнко, Є. (2002). Фізико-математична осесиметрична модель адсорбційного ендоцитозу. I. Рівняння, що визначають форму клітини. Біофізичний вісник, 1(10), 58-61. вилучено із https://periodicals.karazin.ua/biophysvisnyk/article/view/18414
Розділ
Біофізика клітини
Авторське право (c) 2002 Біофізичний вісник
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).