6-та Міжнародна конференція «Нанобіофізика: фундаментальні та прикладні аспекти»
Анотація
Шоста міжнародна конференція «НАНОБІОФІЗИКА: фундаментальні та прикладні аспекти» (NBP-2019) відбулася 1-4 жовтня 2019 в Інституті фізики Національної академії наук України (Київ, Україна). Попередні п’ять конференцій починаючи з 2009 року проводилися на дворічній основі сумісними зусиллями Фізико-технічного інституту низьких температур ім. Б.І. Вєркіна НАН України та Інституту фізики НАН України по черзі у Харкові та Києві. У конференції взяли участь 63 провідних науковця з 14 країн світу, зокрема з України, Білорусі, Італії, Франції, Латвії, Литви, Естонії, Німеччини, Польщі, Чеської Республіки, Канади, Данії, Єгипту. Було представлено 36 наукових доповідей та понад сотні стендових презентацій. Метою конференції став обмін інформацією стосовно новітніх досягнень у галузі нанобіофізики, спрямований на стимулювання подальшого розвитку як фундаментальних досліджень, так і інновацій у відповідних галузях нанотехнології. Дружній формат наукового зібрання забезпечив обмін ідеями у рамках таких актуальних тематик як фізичні властивості біомолекулярних наносистем, взаємодія біомолекул з наночастинками та наноструктурованими поверхнями, посилення оптичних процесів у біомолекулах внаслідок їх взаємодії з наноструктурованими металевими поверхнями, створення наногібридів біомолекул з вуглецевими наноструктурами, теорія та комп’ютерне моделювання наноскопічних біологічних систем, практичне застосування біонаноматеріалів та біонанокомпо-зитів. У рамках конференції було організовано спеціальні сесії для спілкування учасників поточних міжнародних проектів за програмами HORIZON 2020 та NATO Workshop. Матеріали конференції NBP-2019 видано у збірці тез.
Завантаження
Посилання
Book of abstracts of the 6th International Conference “Nanobiophysics: fundamental and applied aspects” 2019 October 1-4); Кyiv: Institute of Physics of NAS of Ukraine, 2019, 107 p. ISBN: 978-966-02-9007-5
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).