Нелінійна зміна довжини камбаловидного м’язу щура за стимуляції еферентів
Анотація
Приведені результати експериментального дослідження процесу скорочення камбало видного м’язу щура при змінах частоти еферентної стимуляції та зовнішнього навантаження. Виявлена нелінійність протікання різних фаз скорочення вказує на асиметрію роботи скорочувального апарату внаслідок наявності передісторії руху.
Завантаження
Посилання
Tal`nov AM, Cherkassky VL, Kostyukov AI. Movement-related and steady state electromyographic activity of human elbow flexors in slow transition movements between two equilibrium states. Neuroscience. 1997;79:923-33.
Mіrshnichenko NS, Nozdrenko DN, Zaloїlo ІA. Dinamіka skorochennia іzolovanogo m'iazovogo volokna zhabi pri visokochastotnіi modulovanіi stimuliatcії. Fіzika zhivogo. 2002;10:41-8. (in Ukrainian)
Miroshnichenko NS, Gozdrenko DN,Prilutckii IuI, Shut AN. Vliianie temperatury na dinamiku myshechnogo sokrashcheniia skeletnogo volokna liagushki, vyzvannogo modulirovannoi elktrostimuliatciei. Fizika zhivogo. 2005;13:71-8. (in Russian)
Kostyukov AI, Cherkassky VL. Movement-dependent after-effects in the firing of the spindle endings from de-efferented muscles of the cat hindlimb. Neuroscience. 1992;46:989-99.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).