Властивості індикаторних барвників в системі глюкозооксидаза + глюкоза
Анотація
З використанням методу адсорбційної спектроскопії групу індикаторних барвників, що включала бромкрезоловий пурпуровий, феноловий червонй, нейтральний червоний, аура мін О та акридиновий оранжевий, було досліджено з точки зору можливого застосування цих барвників для розробки оптичних біосенсорів на глюкозу. Зміни поглинання бромкрезолового пурпурового, фенолового червоного та нейтрального червоного, що спостерігались в системі глюкозооксидаза + глюкоза свідчать про чутливість цих барвників до зниження рН реакційного середовища при каталітичному окисленні глюкози. Отримані докази на користь зв’язування нейтрального червоного з глюкозооксидозою.
Завантаження
Посилання
Vo-Dinh T, Cullum B. Fresenius J. Anal. Chem. 2000;366:540-51.
Fraser DM. Medical Device Technology. 1994;5:44-7.
Ravi Shankaran D, Uehara N, Kato K. Biosensors and Bioelectronics. 2003;18:721-8.
Bianco P. Reviews in Molecular Biochnology. 2002;82:393-409.
Rosenzweig Z, Kopelman R. Anal. Chem. 1996;68:1408-13.
Mehrvar M, Bis C, Scharer JM, Moo-Young M, Luong JH. Analytical Sciences. 2000;16:677-92.
Potyrailo RA, Hobbs SE, Hieftje GM. Fresenius J. Anal. Chem. 1998;362:349-73.
Mchedlov-Petrossyan NO, Isaenko YuV, Salamanova NV, Alekseeva VL, Savvina LP. Journal of Analytical Chemistry. 2003;58:1018-30.
Gorbenko GP, Mchedlov-Petrossyan NO, Chernaya TA. J. Chem. Soc., Faraday Trans. 1998;94:2117-25.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).