Изменение содержания различных форм гемоглобина в растворе после нагрева
Анотація
В статье приведены результаты исследования изменения содержания форм гемоглобинапосле нагрева до различных температур. Изучено влияние введения в раствор аскорбата, лизина и сахарозы на степень окисления гемового железа. Концентрация форм гемоглобина измерялась спектрофотометрически. Показано значительное снижение образования метгемоглобина при нагреве с введенем в раствор сахарозы.
Завантаження
Посилання
Cherniaev SI, Liublinskii SL, Liublinskaia IN, Markov NV. "Gemoglobin" - naturalnaia biologicheski aktivnaia pishchevaia dobavka novogo pokoleniia. Pishchevaia promyshlennost. 2000;8:50-2. (in Russian)
Lapshina EA, Zavodnik IB, Ignatenko VA, Stepuro II. Termostabilnost i funktcionalnye svoistva gemoglobina cheloveka v prisutstvii alifaticheskikh spirtov. Mol. Biol. 1992;26(2):315-20. (in Russian)
Ernst R, Jaffe MD. Methemoglobin Pathology in the function of red blood cells:eritrocite pathology. NY. 1981. 133-151.
Aleksandrov VIa. Kletki, makromolekuly i temperatura. L.: Nauka; 1975. 329p. (in Russian)
Zwart A, Buursuia A,van Kampen EJ, Desburg B, van der Ploeg PHW, Zilistra WG. A multi-wavelength Spectrophtometric Method for the simultaneous determination of five Haemoglobin derivatives. J. Clin Chem. Clin. Biochem. 1981;19:457-63.
Overwie of blood, Ed.C.Bishop; 1978. 431p.
Uait A, Khendler F, Smit E. Osnovy biokhimii. Moskva:Mir; 1981. 726p. (in Russian)
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).