ЗМІНИ ЦІННІСНИХ ОРІЄНТИРІВ У ПОЛІТИЧНІЙ СФЕРІ В КОНТЕКСТІ ПОСТІНДУСТРІАЛЬНОГО СУСПІЛЬСТВА
Анотація
Проаналізовано еволюцію базових цінностей суспільства у світлі концепції Третьої хвилі Е. Тоффлера, зміну їх у часі та виявлено основні взаємозв’язки, розуміння яких дозволить адаптувати політичну сферу суспільного життя до нових вимогу сучасності. Досліджено владно-політичну сферу України, виокремлено причини недієвості управлінських рішень, прийнятих на базі застарілих цінностей та запропоновано принципи, які можуть стати основою її трансформації до сучасних ціннісних орієнтирів. Обґрунтовано кризу індустріального суспільства цінностей як стимул і передумову до децентралізованого державного управління.
Завантаження
Посилання
Gomotiuk, O.Ye. (2013). Dukhovni tsinnosti yak umova konkurentozdatnoi ekonomiky. Ukrainska nauka: mynule, suchasne, maibutnie : shchorichnyk – Ukrainian Science: Past, Present, Future, 18, 37–45. Ternopil: Ekon. dumka [in Ukrainian].
Gurbych, V.O. (2007). Spivvidnoshennia polityky ta etyky nalezhnoho. Filosofski obrii nauk.-teor. chasopys – Philosophical horizons, 17. Poltava: PDPU im. V.H. Korolenka. URL: http://dspace.pnpu.edu.ua/bitstream/123456789/2074/1/Gurbych.pdf [in Ukrainian].
Tanchyn, I.Z. (2008). Sotsiolohiia. Kyiv [in Ukrainian].
Perehuda, Ye.V. ta in. (2012). Sotsiolohiia Kyiv: KNUBA [in Ukrainian].
Toffler, E. (2000). Tretia khvylia. Kyiv : Vsesvit [in Ukrainian].
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).