ВИЗНАЧЕННЯ ОСНОВНИХ ТЕОРЕТИЧНИХ ДЕФІНІЦІЙ РЕСТОРАННОЇ СПРАВИ У СИСТЕМІ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
Анотація
Статтю присвячено актуальним питанням визначення теоретичних підходів до описання основних понять ресторанного господарства з урахуванням специфіки цієї галузі. Розглянуто специфічні характеристики ресторанної справи, що визначені як висока ступінь комерціалізації та висока конкуренція на ринку. Визначено як пріоритетні для галузі забезпечення високого рівня надання послуг та обслуговування, що відповідає загальноприйнятим на законодавчому рівні нормам та стандартам, а також суттєво залежить від мотивів та потреб споживачів. Проаналізовано законодавчу базу теоретичного описання основних визначень ресторанної справи та окреслено шляхи її подальшого вдосконалення.
Завантаження
Посилання
Mazaraki, A.A., Blahopoluchna, N.P., Haiovyi, I.I., Hryhorenko, O.M., Lytvynenko, T.Ie.,
Piatnytska, H.T., Piatnytska, N.O., Rasulova, A.M., Svitlychna, M.L. (2005). Orhanizatsiia obsluhovuvannia u pidpryiemstvakh restorannoho hospodarstva. Kyiv: KNTEU [in Ukrainian].
Lytvynenko, T.Ie. (2010). Orhanizatsiia restorannoho hospodarstva. Lytvynenko, T.Ie. (Ed.). Kyiv: KNTEU [in Ukrainian].
Arkhipov, V.V. (2007). Restoranna sprava: asortyment, tekhnolohiia i upravlinnia yakistiu produktsii v suchasnomu restorani. Kyiv: Firma “INKOS”; Tsentr navchalnoi literatury [in Ukrainian].
Rostovskyi, V.S. (2006). Teoretychni osnovy tekhnolohii hromadskoho kharchuvannia: Zahalna chastyna. Kyiv: Kondor [in Ukrainian].
Hryshchenko, I.M., Kravchuk, N.M. (2003). Diietychne ta kharchuvannia. Kyiv: KNTEU
[in Ukrainian].
Pravyla roboty zakladiv (pidpryiemstv) restorannoho hospodarstva. Ofitsiinyi sait Verkhovnoi Rady Ukrainy. URL: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0680-02
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).