КОНЦЕПТУАЛЬНІ ЗАСАДИ ОЦІНКИ ОБОРОННОЇ ДОСТАТНОСТІ УКРАЇНИ
Анотація
Серед актуальних проблем сучасної науки державного управління однією з найбільш значущих постає дослідження питань забезпечення національної безпеки України. Сьогодні національна безпека значною мірою залежить від належної оборонної достатності держави, оскільки військовий потенціал та його складники впливають на стабільність у суспільстві, забезпечення прав і свобод громадян, правопорядок і збереження цілісності держави. Оцінка оборонної достатності є складником процесу планування оборонної політики держави. Вона передбачає пошук оптимального балансу між рівнем гарантованого забезпечення воєнної безпеки держави та її економічними можливостями.
Завантаження
Посилання
Hrek, V. (2015). Pro optymizatsiiu systemy derzhavnoho zamovnyka oboronnoi produktsii. Oboronnij visnik – State Formation, 8, 54–59. URL: http://defpol.org.ua [in Ukrainian].
Derzhavne upravlinnya u sferi nacionalnoyi bezpeky [Public administration in the field of national security]. (2012). G.P. Sitnik (Ed.). Kyiv [in Ukrainian].
Ekonomika ta orhanizatsiia rozrobky, vyrobnytstva, ekspluatatsii, remontu y utylizatsii viiskovoi tekhniky ta maina [Economics and organization of development, production, operation, repair and utilization of military equipment and property]. (2008). V.M. Shemaiev (Ed.). Kyiv [in Ukrainian].
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).