ТЕОРІЯ ПРИЙНЯТТЯ УПРАВЛІНСЬКИХ РІШЕНЬ: ВИКОРИСТАННЯ В СУЧАСНІЙ УПРАВЛІНСЬКІЙ ПРАКТИЦІ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ
Анотація
Здійснено аналіз сучасної управлінської практики державних службовців з точки зору використання ними у своїй діяльності теорії прийняття управлінських рішень. Зроблено висновок про необхідність подолання відірваності теорії прийняття управлінських рішень від практики формування управлінських впливів. Передумовами успішного здійснення процесу прийняття управлінських рішень є професіоналізація державних службовців та відповідність рішень, що приймаються, до базових суспільних цінностей. Удосконаленню прийняття управлінських рішень сприятимуть відкритість та прозорість самого процесу розроблення управлінських рішень та залучення до продукування їх інститутів громадянського суспільства.
Завантаження
Посилання
Bakumenko, V.D. (2012). Derzhavmo-upravlinski rishennia [State-Manager Decisions]. Kyiv, 2012 [in Ukrainian].
Dokumenty Dniprovskoyi miskoyi rady [Documents of the Dnipro City Council]. URL: https://dniprorada.gov.ua/uk/page/poshuk-prijnyatih-dokumentiv-dniprovskoi-miskoi-radi [in Ukrainian].
Nakazy Ministerstva osvity i nauky [Orders of the Ministry of Education and Science]. URL: https://mon.gov.ua/ua/npa [in Ukrainian].
Orliv, M.S. (2013). Pidhotovka i pryiniattya upravlinskyh rishen: navchalno-mеtodychni materialy [Training and Acceptance of Manager Decisions]. Kyiv [in Ukrainian].
Pro pryznachennya stypendiy Prezydenta Ukrayiny dlya vydatnyh sportsmeniv iz paraolimpiyskyh deflіmpiyskyh vydiv sportu ta yih treneriv. Ukaz Prezydenta Ukrayiny vid 04.05.2020 r. № 164/2020. [Scholarships for outstanding sportsmen of various sports and their trainers. Decree of the President of Ukraine from 04.05.2020 r. № 164/2020]. URL: https://www.president.gov.ua/documents/1642020-33553 [in Ukrainian].
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).