Досвід реалізації благодійного проекту “Класична феєрія” як інноваційної форми технології менеджменту у сфері культури
Анотація
Узагальнено досвід реалізації благодійного проекту “Класична феєрія”, який із 2012 р. щорічно проводиться в м. Харкові та спрямований на підвищення рівня культури населення, популяризацію класичної музики в Україні та допомогу хворим дітям і дітям із соціально незахищених верств населення. У рамках проекту проводяться благодійні концерти за участю світових зірок класичної музики, для організації яких використовуються різноманітні менеджментські технології. Висвітлено цілі, завдання, джерела фінансування, організаторів і партнерів благодійного проекту, охарактеризовано етапи його реалізації, визначено цільові групи населення, яким надано допомогу, та окреслено можливості поширення цього досвіду в Україні.
Завантаження
Посилання
Batenko, L.P., Zagorodnіh, O.A., Lіshhins’ka, V.V. (2003). Upravlіnnja proektami : navchal’nij posіbnik. Kyev: KNEU [in Ukrainian].
Derzhavne upravlіnnja ta derzhavna sluzhba: slovnik-dovіdnik. (2005). O. Ju. Obolens’kij. Kyev: KNEU [in Ukrainian].
Krups’kij, T. (2005). Poshuk resursіv dlja dіjal’nostі organіzacії (Fund Rasing). Kyev: Koalіcіja “Svoboda viboru” [in Ukrainian].
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).