Завдання державного регулювання аграрної сфери економіки України
Анотація
Розглянуто особливості державного регулювання аграрної сфери економіки. Проведено аналіз розвитку економіки України протягом 2002–2017 рр. Досліджено динаміку ВВП України в цей період, ефективність виробництва у сільському господарстві. Встановлено, що потенціал сільськогосподарської кооперації в Україні не реалізовано. Обґрунтовано необхідність визначення основних завдань державного регулювання в аграрній сфері. Сформовано пріоритетні напрями державної підтримки з метою розвитку галузі сільського господарства.
Завантаження
Посилання
Financial and Economic Analysis Office in the VRU (FEAO) (2019), URL: https://feao.org.ua/wp-content/uploads/2018/10/gdp2010-2018.pdf.
The World Bank (2019). URL: www.worldbank.org.
Ministry of Agrarian Policy and Food of Ukraine (2019). URL: http://minagro.gov.ua/.
“Pro skhvalennia Kontseptsii rozvytku fermers’kykh hospodarstv ta sil’s’kohospodars’koi kooperatsii na 2018-2020 roky” / Rozporiadzhennia KMU vid 13.09.2017 r. No 664-r. (2017). Uriadovyj kur’ier [Government Courier], 190.
State Statistics Service of Ukraine (2019). URL: http://www.ukrstat.gov.ua.
State Statistics Service of Ukraine : Sil’s’ke hospodarstvo Ukrainy za 2017 rik [Agriculture of Ukraine for 2017 ]. URL: http://www.ukrstat.gov.ua/druk/publicat/kat_u/2018/zb/09/zb_sg2017_pdf.pdf.
Pro fermers’ke gospodarstvo: Zakon Ukrainy (2019). URL: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/973-15.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).