ПРОБЛЕМА ІНФОРМАЦІЙНОЇ БЕЗПЕКИ В УМОВАХ РОЗВИТКУ ІНФОРМАЦІЙНОГО СУСПІЛЬСТВА
Анотація
Розглянуто проблеми інформаційної безпеки в контексті розвитку інформаційного суспільства. Проаналізовано зміст і структуру інформаційної безпеки сучасних держав. Охарактеризовано об’єкти і суб’єкти інформаційної відносин в контексті забезпечення національної безпеки.
Завантаження
Посилання
Viner, N. (1968). Kibernetika. ili upravleniye i svyaz v zhivotnom i mashine ili upravleniye i svyaz v zhivotnom i mashine. Moscow: Sov. Radio [in Russian].
Kastels, M. (2000). Informatsionnaya epokha: ekonomika. obshchestvo i kultura. Moscow [in Russian].
Tapskott, D. (1999). Elektronno-tsifrovoye obshchestvo: Plyusy i minusy epokhi setevogo intellekta. Kiyev: ITN Press; Moscow: Refl-buk [in Russian].
Bell, D. (1980). The Social Famework of the Information Society. Oxford.
Khaken, G. (2001). Informatsiya i samoorganizatsiya. Moscow: Nauka [in Russian].
Manoylo, A.V. (2003). Gosudarstvennaya informatsionnaya politika v osobykh usloviyakh. Moscow: MIFI [in Russian].
Ivashchenko, G.V. (2000). O ponyatii “bezopasnost”. Credo, 6. 52 [in Russian].
Toffler, E. (2003). Metamorfozy vlasti. Moscow: ACT [in Russian].
Castells, M. (1998). The Information Age: Economy. Society and Culture: End of Milenium. Maiden (Ma.). Oxford: Blackwell Publ.
Zubkov, S.A. (2006). Vzaimosvyaz politiki. nauki i tekhniki v usloviyakh tekhnogennoy tsivilizatsii (sotsialno-filosofskiye aspekty). Extended abstract of candidate’s thesis. Moscow [in Russian].
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).