Модернізація територіальної організації влади у контексті регіонального розвитку
Анотація
Розглянуто специфіку регіонального розвитку з точки зору різних підходів до публічного управління. Доведено, що багаторівневе врядування має стати основою модернізації територіальної організації влади для забезпечення ефективного регіонального розвитку.
Завантаження
Посилання
Danson, M., Halkier, H., Damborg, C. (1998). Regional development agencies in Europe: an introduction and framework for analysis. H. Halkier, M. Danson & C. Damborg (Eds.) Regional development agencies in Europe. London: Jessica Kingsley..
Harvey D. (1989). From Managerialism to entrepreneurialism: the transformation in urban governance in late capitalism. Geografiska Annaler. 71, 1. 3–17. DOI: 10.2307/490503.
Jessop B. (1997). Capitalism and its future: remarks on regulation, government and governance. Review of International Politican Economy. 561–581.
Marks G., Hooghe M. (2004). Contrasting visions of multi-level governance. I. Bache & M. Flinders (Eds.). Multi-level Governance. 15–30. Oxford: Oxford University Press.
Pike A., Rodriguez-Pose A., Tomaney J. Local and Regional Development. Routledge. Taylor&Francis Group. London; New York, 2006. 310 p.
Rhodes, R. (1996). The new governance: governing without government. Political Studies. 652–667.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).