ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ РОЗВИТКУ ІННОВАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ В СФЕРІ ЕКОНОМІКИ АПК І ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИНАХ
Анотація
У статті розглядається значення інноваційного розвитку українського АПК як неодмінної умові конкурентоспрможності на агропродовольчому ринку. Розкрито теоретичні основи галузевої інноваційної системи АПК, сучасний стан інноваційного розвитку аграрної сфери, включаючи державне регулювання і інформаційно-консультаційне забезпечення.
В статті зроблено детальний аналіз основних напрямків розвитку інноваційних процесів у сфері економіки АПК і земельних відносинах, надані практичні рекомендації щодо підвищення ефективності інноваційної діяльності в агропромисловому виробництві.
Завантаження
Посилання
Datsiy, O.I. (2011). Financial support for innovation in the agricultural sector of Ukraine. Problems of investment and innovation, 1, 65–76. [in Ukrainian].
Pukhkal, O.G. (2010). Modernizatsiya power management in the context of the development of the mass organization in Ukraine. Kyiv [in Ukrainian].
Shpykulyak, O.G. (2011). Stages of the innovation process and evaluation of innovative activity. Economy APC, 12, 109–116. [in Ukrainian].
Shubravska, O. (2012). Innovative development of the agricultural sector of Ukraine’s economy : theoretical and methodological aspects. Economy of Ukraine, 1, 27–35. [in Ukrainian].
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).