Пріоритетні напрями державної політики щодо соціально-економічного захисту молоді в Україні
Анотація
Проаналізовано сучасні механізми формування та впровадження державної молодіжної політики, виокремлено пріоритетні напрями державної політики щодо соціально-економічного захисту молоді в Україні, розроблено шляхи їх реалізації. Доведено, що реформа системи соціально-економічного захисту молоді – процес багатоплановий. Її ціль – зробити молоду людину як можна менш залежною від держави. Варто підвищити рівень організації і технології обслуговування незайнятої молоді. Має потребу в подальшому розвитку матеріально-технічна база служби зайнятості за рахунок створення інформаційно-довідкової системи управління ринком праці; надання посередницьких послуг роботодавцям і незайнятим громадянам
Завантаження
Посилання
Bakumenko, V.D., Popov, S.A. (2011). Derzhavna polityka. Entsyklopediia derzhavnoho upravlinnia. (Vols. 1–8). Yu.V. Kovbasiuk et al. (Eds.). Kyiv: NADU. Vol. 4: Haluzeve upravlinnia, 122–123 [in Ukrainian].
Orlov, V.V. (2009). Formuvannia derzhavnoi molodizhnoi polityky v Ukraini. Extended abstract of candidate’s thesis. Zaporizhzhia [in Ukrainian].
Pro zahalni zasady derzhavnoi molodizhnoi polityky v Ukraini. Deklaratsiia. (1993). Vidomosti Verkhovnoi Rady Ukrainy, 16, art. 166.
Storozhuk, R.P. (2011). Molodizhna polityka Ukrainy. Entsyklopediia derzhavnoho upravlinnia. (Vols. 1–8). Yu.V. Kovbasiuk et al. (Eds.). Kyiv: NADU. Vol. 4: Haluzeve upravlinnia, 448 [in Ukrainian].
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).