ВЕЛИКІ ДАНІ ТА ФОРМУВАННЯ СОЦІАЛЬНОГО КАПІТАЛУ
Анотація
Обґрунтовані основні переваги використання великих даних в реформуванні публічного управління на основі сучасних інформаційних технологій, а також досвід їх використання в органах влади розвинутих країн. Встановлено, що одним з ефективних шляхів підвищення конкурентоспроможності Україні у сьогоднішньому глобальному світі є зменшення трансакційних збитків суспільства за рахунок впровадження інструментів обліку соціального капіталу, надання громадянам можливостей його керуванням і використанням
Завантаження
Посилання
Vaygend Andreas (2018). BIG DATA. Vsya tekhnologiya v odnoyknige. Moscow [In Russia].
Tsifrovaya diktatura: kak v Kitaye vvodyat sistemu sotsialnogo reytinga (2016). Biznes 11 dek. URL: www.rbc.ru/business/11/12/2016/584953bb9 a79477c8a7c08a7.
Frenks, B. (2018). Revolyutsiya v analitike. Kak v epokhu Big Data uluchshit vash biznes s pomoshchyu operatsionnoy analitiki. Moscow. [In Russian].
Dalman, C.J. (1979). The Problem of Externality. The Journal of Lawand Economics 22. April. No. 1. 148.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).