ПРОЦЕСИ ІНФОРМАТИЗАЦІЇ ДЕРЖАВНО-УПРАВЛІНСЬКИХ ВІДНОСИН ТА ВПЛИВ ЇХ НА БЕЗПЕКУ ДЕРЖАВИ
Анотація
Розглянуто питання інформатизації та глобалізації як основних процесів сучасності. Проаналізовано вплив інформації на процеси державного управління. Охарактеризовано специфіку інформаційного забезпечення у формуванні державно-управлінських відносин.
Завантаження
Посилання
Dombrovska, S.M., Udiankyi, M.M., Dombrovskyi, L.V., Karpeko. N.M. (2019). Derzhavne rehuliuvannia zabezpechennia informatsiinoi bezpeky. Kyiv: NUTsZU [in Ukrainian].
Fedorov, A.V. (2006). Informatsionnaya bezopasnost v mirovom politicheskom protsesse. Moscow: MGIMO, 22 [in Russian].
Negodayev, I.A. (1999). Na putyakh k informatsionnomu obshchestvu. Rostov n/D.: Izd-vo DGTU. URL: http://lib.socio.msu.ru [in Russian].
Roszak, Т. (1986). The Cult of Information: The Folklore of Computers and the True Art of Thinking. New York: Pantheon Book.
Bzhezinskiy, Z. Strategicheskiy vzglyad. Amerika i globalnyy krizi. Moscow: Astrel [in Russian].
Morozov, I.L. Globalnyye kiberneticheskiye sistemy kak faktor bezopasnosti demokraticheskogo tranzita. URL: http://morozov.vlz.ru/library/bezo.htm [in Russian].
Nisnevich, Yu.A. (2000). Informatsiya i vlast. Moscow: Mysl [in Russian].
Dmitrachkov, I.V. (2008). Informatsionno-kommunikativnoye obespecheniye gosudarstvennogo upravleniya v kontekste politicheskoy modernizatsii. Extended abstract of candidate’s thesis. Moscow [in Russian].
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).