ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ ДОСТУПУ ДО ЕЛЕКТРОННИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ РЕСУРСІВ ПУБЛІЧНИХ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ
Анотація
Наведено результати експертного дослідження основних проблем державного регулювання доступу до електронних інформаційних ресурсів публічних закладів культури. Названо основні пріоритети державного регулювання в цій сфері на основі результатів експертного опитування. Комплексне вирішення цієї проблеми можливе шляхом розроблення державної стратегії розбудови доступу до електронних інформаційних ресурсів в сфері освіти, науки та культури, створених за рахунок коштів Державного бюджету.
Завантаження
Посилання
Pro zatverdzhennya Polozhennya pro Reyestr informatsiynykh, telekomunikatsiynykh ta informatsiyno-telekomunikatsiynykh system orhaniv vykonavchoyi vlady, a takozh pidpryyemstv, ustanov i orhanizatsiy, shcho nalezhat do sfery yikh upravlinnya: Postanova Kabinetu Ministriv Ukrayiny vid 03.08.2005 r. № 688. (2005). Ofitsiynyy visnyk Ukrayiny, 31, vol. 2, art. 1869.
Pro kulturu: Zakonu Ukrayiny vid 14.12.2010 r. № 2778-VI. (2011). VVP Ukrayiny, 24, art.168.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).