ОСОБЛИВОСТІ РЕАЛІЗАЦІЇ МЕХАНІЗМУ ЗВОРОТНОГО ЗВ’ЯЗКУ З ГРОМАДСЬКІСТЮ В СИСТЕМІ ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ
Анотація
Зазначено, що в системі зв’язку з громадськістю в державних органах влади і управління системотворчою є функція управління як реалізація сукупності завдань, підлеглих щодо головної мети впливу на громадську думку, на корпоративні відносини. Підкреслено, що у сфері Public Relations об’єкт і суб’єкт управління мають рівні права.
Доводиться, що забезпечення системної взаємодії між органами влади та громадськістю – одна з найважливіших вимог до управління в демократичному суспільстві.
Завантаження
Посилання
Kobieliev, V.M., Harmash, I.Ye. (2011). PR in Ukraine: current state, problems and prospects, Visnyk Nats. tekhn. un-tu “KhPI”, 8, 172–176. Kharkiv: NTU “KhPI” [in Ukrainian].
Bilous, V.S. (2005). Zviazky z hromadskistiu (pablik rylejshnz v ekonomichnij diialnosti) [Public relations (public relations activities in economic activity)]. Kyiv: KNEU [in Ukrainian].
Serzhuk, A.V. (2013). Pablik rileishnz yak zasib socialnoi komunikatsii. Innovatsiina ekonomika, 5, 216–219 [in Ukrainian].
Malkovskaya, I.A. (2007). Profil informatsionno-kommunikativnogo obshchestva (obzor sovremennykh teorij). Sotsiologicheskie issledovaniya, 2, 76–85 [in Russian].
Chumikov, A.N., Bocharov, M.P. (2006). Svyazi s obshchestvennostyu: teoriya i praktika [Public relations: theory and practice]. Moscow: Delo [in Russian].
Tkach, L.M., Prokofieva, K.A., Khodakovska, A.Yu. (2016). Public relations as a phenomenon of managing information processes, Visnyk Prydniprovskoi derzhavnoi akademii budivnytstva ta arkhitektury, 6 (219), 62–68 [in Ukrainian].
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).