Про журнал

Збірник є фаховим виданням України категорії «Б» з галузі знань 28 – «Публічне управління та адміністрування» за спеціальністю  281 «Публічне управління та адміністрування» (Наказ Міністерства освіти і науки України від 09.08.22 №724, Свідоцтво про державну реєстрацію: КВ №25105-15045ПР від 21.01.2022 р.).

Видається Навчально-науковим інститутом "Інститут державного управління" Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.

Метою видання є сприяння розвитку наукових знань за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування», забезпечуючи платформу для обміну результатів досліджень, аналізу теоретичних концепцій та практичних рекомендацій, спрямованих на підвищення ефективності державного управління та місцевого самоврядування.

Періодичність видання: 4 рази на рік (березень/червень/вересень/грудень).

Тематичні напрями видання:

  1. Розвиток системи державного управління в Україні
  2. Державне регулювання процесів економічного і соціального розвитку
  3. Напрями реформування системи місцевого самоврядування в Україні
  4. Особливості реалізації державної кадрової політики в Україні
  5. Зовнішня політика та національна безпека

Географія досліджень охоплює як вітчизняні, так і закордонні країни.

Надається перевага оригінальним статтям, в яких висвітлюються нові дослідження, ідеї або висновки, що не мають аналогів у попередніх публікаціях. Друкуються матеріали, що мають  новаторські ідеї та дослідження, розширюють науковий обсяг знань, дають критичні огляди досягнень публічного управління та адміністрування, а також рецензії на наукові й методичні видання та освітні програми за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування».

Місія журналу – полягає в створенні та підтримці високоякісного наукового форуму для вчених та практиків, присвяченого вивченню та розумінню проблем, що стосуються галузі знань 28 – «Публічне управління та адміністрування» (аксіологічні, економічні, освітянські, соціальні, правові, політологічні, соціологічні, екологічні, філософські, військові тощо),  а також сприяння розвитку інноваційних підходів та рекомендацій, спрямованих на вдосконалення системи публічного управління для досягнення цільових результатів і продуктивних змін у суспільстві.