Про функціональну модель обмеженого оператору
Анотація
Для функціональної моделі обмеженого недисипативного оператора, яка реалізується оператором множення на незалежну змінну в спеціальному гільбертовому просторі квадратично інтегровних з деякою вагою функцій, знайдено конкретний вигляд відповідної ваги.
Завантаження
Посилання
Золотарев В. А., Розуменко О. В. Функциональная модель Павлова ограниченного несамосопряженного оператора. // Харьков: Вісник Харківського національного університету, серія <<Математика, прикладна математика і механіка>>, 2006. – 749. – C. 30-49.
Крейн С. Г. Линейные дифференциальные уравнения в банаховом пространстве. / М.: Наука, 1967. – 464 с.
Рисс Ф., Надь Б. С. Лекции по функциональному анализу. / М.: Мир, 1979. – 587 с.
Адамян В. М., Аров Д. З. Об унитарных сцеплениях полуунитарных операторов. // Кишинев: Математические исследования, 1966. – Т. 1, вып. 2. – С. 3-64.
Лакс П. Д., Филлипс Р. С. Теория рассеяния. М: Мир, 1971. --- 312 с.
Авторське право (c) 2014 Вісник Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. Серія «Maтeмaтикa, приклaднa мaтeмaтикa i механiка»
Цю роботу ліцензовано за Міжнародня ліцензія Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. (Attribution-Noncommercial-No Derivative Works licence).
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).