Подання

Увійдіть на сайт чи Зареєструватися, щоб мати можливість подавати статті до журналу.

Вимоги до подання

Під час подання рукопису до журналу автори повинні підтвердити його відповідність всім встановленим вимогам, вказаним нижче. В разі виявлення невідповідності поданої роботи пунктам цих вимог редакція повертатиме авторам матеріали на доопрацювання.
  • Цей матеріал раніше не публікувався та не надсилався на розгляд до редакцій інших журналів.
  • Файл матеріалу є документом у форматі Microsoft Word, OpenOffice, RTF або WordPerfect.
  • Текст відповідає вимогам щодо стилістики та бібліографії, викладеним у рекомедаціях для автора розділу "Про журнал".

Керівництво для авторів

Вимоги до публікацій  Збірника наукових праць «Фінансово-кредитні системи: перспективи розвитку»

Перед надсиланням до редакції журналу, будь ласка, ознайомтеся з Редакційною політикою Збірника, авторам також рекомендується ознайомитися з «Рекомендаціями для авторів і перекладачів наукових статей, які будуть опубліковані англійською мовою» на веб-сайті Європейської асоціації наукових редакторів (EASE) , якими керується наша робота.

До публікації приймаються статті, які відповідають наступним вимогам:

  1. Стаття написана на актуальну тему, містить результати глибокого наукового дослідження та обґрунтування отриманих наукових висновків.
  2. Стаття написана українською або англійською мовами, ретельно вичитана автором, відповідає тематичному спрямуванню збірника наукових праць. Редакція Збірника рекомендує здійснювати подання статті англійською мовою, оскільки це допоможе розширити зацікавлену аудиторію читачів.
  3. Стаття повинна відповідати наступним загальним вимогам:
  • Файл статті слід готувати за допомогою текстового редактора Word. У файлі не використовувати стилі тексту, сторінки не нумерувати. Слова друкувати без переносів.
  • Обсяг статті має становити 4 000 до 10 000 слів (починаючи зі вступу до висновків без врахування таблиць / рисунків / математичних формул), набраних шрифтом “Times New Roman”, 14 кеглем (розміром шрифта), через 1 інтервал, всі поля – 2 см, абзацний відступ – 1,25 см.
  • Виклад статті мусить бути чітким, стислим, кількість таблиць, формул та ілюстрацій (схеми, рисунки, графіки, діаграми) — мінімальною і застосовувати їх потрібно лише у випадку, коли це значно поліпшує зміст статті, дає змогу зрозуміти його повніше і глибше порівняно з текстовою формою викладу.
  • Всі нетекстові об’єкти створювати вбудованими засобами Word, формули за допомогою редактора Equation, діаграми, графіки  Graph або Excel. Весь графічний матеріал повинен бути чорно-білого кольору, заповнення виконувати штрихуванням. При створенні діаграм, графіків та наборі формул потрібно використовувати шрифт “Times New Roman”, 14 кегль (розмір шрифту).
  • Таблиці повинні бути компактними, логічно побудованими, мати порядковий номер та короткий виразний заголовок, що точно охоплює тему і зміст таблиці.
  • Усі дані в таблиці слід набирати шрифтом “Times New Roman”, 12 кеглем. Таблиці повинні не виходити за межі полів сторінки.
  • За наявності ілюстрацій їх необхідно додатково подавати окремими файлами того формату, в якому вони були виготовлені. Якщо ілюстрації виконані у програмі Corel Draw, то потрібно надати файли у форматі *.cdr. Якщо ілюстрації відскановані — то у форматі *.tif і т. п.
  • Цитати, таблиці, ілюстрації, всі цифрові дані подаються з обов’язковими посиланнями на джерела. Під кожною таблицею та рисунком має бути зазначено джерело (Джерело: …). Для подання джерела потрібно використовувати шрифт “Times New Roman”, 10 кегль (розмір шрифту).
  1. До файлу Статті обов’язково додається АНКЕТА АВТОРА (ІВ), де, окрім інформації про автора(ів), вказується інформація про відсутність конфлікту інтересів, фінансування дослідження, внесок кожного автора, подяки, згода автора(ів) з умовами публікації.

Наукова стаття повинна складатися з таких розділів (допускається наявність додаткових підрозділів):

УДК. Вказати номер УДК статті

  1. Автор (автори)

Вказати прізвище та ім’я автора, науковий ступінь, вчене звання,

посада, місце роботи (назва організації і відомства вказуються через кому в називному відміннику й ця назва повинна бути повною, без скорочень і абревіатури) (Affiliation), адреса місця роботи (в такій послідовності: вулиця, будинок, місто, індекс, країна), e-mail, ORCID. Далі вказуються інші співавтори за такою же структурою.

Для тих, кому потрібна транслітерація з української, можна скористатися допомогою сайтів http://translit.kh.ua/?passport або http://translit.net/, які надають можливість також зробити транслітерацію з інших мов також.

До складу авторів включаються лише особи, які приймали участь у процесі дослідження й написання статті, а також погодилися нести повну відповідальність за її зміст. Фінансування дослідження або участь у сплаті за аrticle processing charge не є підставою для включення до складу співавторів. При формуванні складу авторів слід звернути увагу на принципи COPE (Committeeon Publishing Ethics). Для переводу наукових ступенів, вчених звань і посад, які використовуються у деяких нових індустріальних країнах або в країнах, що розвиваються, до міжнародних стандартів слід скористатися відповідною таблицею.

  1. Назва (Title)

Назва статті повинна максимально відображати головну тему дослідження та його зміст. Вона повинна бути як можна коротшою й чіткою (не більше 15 слів). Рекомендується, щоб вона могла зацікавити читача, але при цьому обов’язково була викладена з застосуванням наукового стилю. Допускається в назві через двокрапку або в дужках вказувати на об’єкт дослідження, або конкретизувати його. Не бажано використовувати скорочення, а якщо це робиться, то тільки по відношенню до загальновідомих у світі.

  1. Анотація (Abstract)

Анотація висвітлює основні положення статті (обсяг анотації 250-300 слів). Вона повинна бути написана за таким алгоритмом: актуальність теми, обраної автором для дослідження; мета й об’єкт дослідження; розкривається методологія (метод) дослідження (для теоретичних досліджень – його теоретичне підґрунтя); характеризуються отримані результати та їхня практична цінність. При цьому кожне положення повинно логічно витікати з попередньо викладеного.

  1. Ключові слова (Keywords )

Мета ключових слів полягає в тому, щоб дати читачеві уявлення про зміст статті та відобразити область дослідження. Необхідна їх кількість становить від 5 до 10 слів або словосполучень. Якщо об'єкт дослідження не згадується в назві статті, його необхідно додати до списку ключових слів. При цьому не потрібно повторювати слова з назви рукопису.

Кількість формул, таблиць, рисунків та літературних джерел в наступному вигляді: для української мови (Формул: 2; рис.: 3, табл.: 1, бібл.: 12); для англійської (Formulas: 2; fig.: 3, tabl.: 1, bibl.: 12);

JEL Classification. Необхідно вказати хоча б один код JEL щодо вашої статті.

Увага!!! Пункти 1-4 повинні бути  представлені українською та англійською мовами. Якщо у складі авторів відсутні автори з України – лише англійською.

  1. Вступ (Introduction)

У Вступі статті акцентується увага до певної проблеми, формується постановка проблеми в загальному вигляді  та обґрунтовується актуальність дослідження. Дотримуйтесь обмежень щодо обсягу Вступу та уникайте використання таблиць і рисунків у цій частині статті.

  1. Літературний огляд (Literature review)

У даному розділі робиться детальний огляд наукових праць, що присвячені проблемі, яка є основою даної статті. Літературний огляд має мати глобальний характер, щоб забезпечити широкий спектр джерел і підходів до даної проблематики. Особлива увага приділяється роботам, які мають значний вплив на галузь дослідження, а також тим, що представляють новаторські підходи і результати.

Звертаємо увагу, що короткий виклад джерел чи списку авторів, без детального аналізу джерел, недопустимі.

Також зазначаємо, що огляд літератури не повинен обмежуватися лише джерелами з однієї країни чи регіону. При цьому, якщо автори статті обмежуються деякими територіями у своєму огляді, необхідно належним чином обґрунтувати це обмеження і пояснити його доцільність у контексті даного дослідження.

  1. Мета, завдання та методи дослідження (Purpose, objectives and research methods)

У цьому розділі необхідно розкрити мету, завдання дослідження та описати використані методи. Мета дослідження визначається з метою досягнення конкретних цілей і розв'язання поставленої проблеми. Опис методів дослідження включає опис використаних інструментів, підходів, збору та аналізу даних, що дозволяють здійснити дослідження.

  1. Результати (Research results)

У даному розділі представлені експериментальні або теоретичні дані, отримані під час дослідження. Для наочності та кращого розуміння результатів, у розділі бажано використовувати рисунки, таблиці, графіки та схеми.

У цьому розділі уникайте повторення результатів, які вже були опубліковані авторами або іншими науковцями. Замість цього, зосередьтеся на нових результати і їх інтерпретації. Пояснення та детальний аналіз отриманих даних і їх відношення до поставленої мети дослідження включаються в наступний розділ статті.

  1. Обговорення (Discussion)

У цьому розділі статті проводиться обговорення отриманих результатів і їх інтерпретація. Автори аналізують знайдені відомості, порівнюють їх з результатами попередніх досліджень і обговорюють їх відповідність поставленим гіпотезам та цілям дослідження.

У цьому розділі можуть використовуватися таблиці, графіки, схеми та інші візуальні засоби для кращого уявлення про результати та їх порівняння з іншими дослідженнями. Автори також можуть висувати пояснення, аргументи та висновки, підкріплюючи їх даними та науковими фактами.

У процесі обговорення автори можуть висвітлити неоднозначності, обговорити можливі пояснення різних результатів, виявити потенційні обмеження дослідження та запропонувати можливі шляхи подальших досліджень.

  1. Висновки (Conclusions)

У цьому розділі наводиться наукова новизна, теоретичне і практичне значення досліджень, соціально-економічний ефект, який виникає внаслідок впровадження наукових результатів, перспективи подальших наукових розробок у цьому напрямку.

Висновки повинні бути логічними і випливати з отриманих результатів, а не бути простим переліком фактів або повторенням інформації з інших розділів статті.

  1. Література (References)

Література складається в двох варіантах: відповідно до українського стандарту бібліографічного опису ДСТУ 7152:2020 та відповідно до міжнародного бібліографічного стандарту APAНазви джерел у списку літератури слід оформляти в алфавітному порядку, не менше 50% джерел повинні бути не пізніше останніх 5 років. Посилатися на підручники, навчальні посібники, публіцистичні статті не доцільно. Якщо посилання містить DOI воно необхідно бути вказано.  При складанні References відповідно до міжнародного бібліографічного стандарту APA всі джерела необхідно щоб були надані (перекладені) англійською мовою, транслітерація недопустима.

Увага!!! Якщо у складі авторів відсутні автори з України достатньо надати лише  References відповідно до міжнародного бібліографічного стандарту APA.

Публікації збірника захищені міжнародним законодавством і не можуть бути відтворені у будь-якій формі без письмового дозволу видавця.

До статті окремим файлом надається АНКЕТА АВТОРА (-ІВ):

АНКЕТА АВТОРА (-ІВ) (скачать)

Положення про конфіденційність

Імена та електронні адреси, вказані користувачами на сайті цього журналу, будуть використані виключно для виконання внутрішніх технічних завдань цього журналу; вони не будуть поширюватись та передаватись стороннім особам.