Використання супроводжуючого вікна в методі BOR-FDTD для розрахунку поведінки передвістника в діелектричному хвилеводі
Анотація
У статті розглядається чисельний розв’язок рівнянь Максвела на основі методу скінченних різниць у часовій області для тіл обертання (BOR-FDTD) у відкритій області з використанням супроводжуючого вікна, що дозволило провести розрахунки для довготривалого поширення імпульсного передвісника у діелектричному хвилеводі.
Завантаження
Посилання
N. Legenkiy and A. Y. Butrym. Pulse signals in open circular dielectric waveguide // Progress in Electromagnetics Research Letters, – 2011, Vol. 22, – pp. 9-17.
Allen Taflove, Susan C. Hagness. Computational Electrodynamics: The Finite-Difference Time-Domain Method, – Artech House, Inc., 2000 (2nd Edition). – 852 p.
Wenhua Yu, Raj Mittra. Parallel Finite-Difference Time-Domain Method, – Artech House, Inc., 2006. – 262 p.
Pemper, et al. Moving Coordinate Frame FDTD Analysis of Long Range Tracking of Pulsed Fields in Graded Index Waveguides // Progress in Electromagnetics Research, – 2000, Vol. 26, – pp. 133-164.
Yong Li and Jianguo Wang. Application of Moving Coordinate FDTD Method on Electromagnetic Pulses Propagation // PIERS Proceedings, Xi'an, China, March 22-26, 2010, – pp. 192-195.
Лазоренко О. В., Черногор Л. Ф. Сверхширокополосные сигналы и процессы. Монография. – Харьков: Харьковский национальный университет имени В. Н. Каразина, 2009. – 576с.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).