РЕНЕ ДЕКАРТ: ТЕМАТИЗАЦІЯ БОГА БЕЗ ІНТЕРЕСУ ДО ТЕМИ БОГА
Анотація
Тематичний мотив «Бога», «божої дії» у філософії Рене Декарта розглядається одночано і як інструментальний засіб змістовного філософування, і як «природній витвір» тієї ж філософської роботи, що розуміється у якості «реального процесу». При цьому такий «витвір», між ішим, має артикулятивний («дискурсивний») потенціал щодо фіксування та експлікації самого типу й структури філософського зачину, що зветься класичним європейським раціоналізмом.
Завантаження
Посилання
Декарт Р. Сочинения : [в 2-х т. ; т. 1.] / Рене Декарт ; [пер. с лат. и фр. С. Ф. Васильева, М. А. Гранецава, Н. Н. Сретенского, С.Я. Шейман-Топштейн и др.]. – М. : Мысль, 1989. – 654 с.
Клайн М. Утрата определенности / М. Клайн ; [пер. с англ. Ю. А. Данилова]. – М. : Мир, 1984. – 434 с.
Свасьян К. А. Становление европейской науки / К. А. Свасьян. – М. : Evidentis, 2002. – 440 с.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License 4.0 International (CC BY 4.0), котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).