Оголошення

НАБІР СТАТЕЙ У ЛІТНІЙ ВИПУСК "ФІЛОСОФСЬКИХ ПЕРИПЕТІЙ"

2020-12-03

Шановні колеги!
Редакція журналу «Філософські перипетії» запрошує до співпраці!
Наразі триває набір статей для публікації у першому (червневому) випуску нашого видання за 2021 рік. Матеріали приймаються до 31 травня. Випуск буде видано до 30 червня 2021 року.

Водночас звертаємо увагу авторів, що з метою підвищення якості нашого видання редакційною колегією були скореговані правила прийому статей на 2021 рік. Тому, щоб заощадити Ваш час, а також час редакторів і рецензентів, дуже просимо уважно ознайомитись з оновленими вимогами до поданих матеріалів. Будь ласка, не надсилайте на розгляд матеріали, якщо вони не задовольняють вказаним тематичним обмеженням, або не відповідають запропонованим формальним вимогам. 

Нагадуємо, що Вісник Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна серії «Філософія. Філософські перипетії» наказом Міністерства освіти і науки України № 409 від 17.03.2020 було включено до оновленого переліку наукових фахових видань України (категорія "Б").

З останнім варіантом переліку наукових фахових видань України можна ознайомитись тут:

1551166769_social-share1.png

Ми також раді повідомити наших авторів, що "Філософські перипетії" було включено до відомої бази даних зі США "The Philosopher's Index".

FINAL-50-Script-SingTier-NewRed2wLtGold_12.gif

"The Philosopher's Index" є найавторитетнішою у світі спеціалізованою базою даних для філософської літератури, яка охоплює бібліографію, датовану від 1902 року й дотепер. База даних налічує понад 50 років історії (заснована 1967 року).
Звертаємо увагу, що "The Philosopher's Index" надає доступ до своїх даних для бібліотек навчальних закладів через платформи EBSCO, Ovid і ProQuest на платній основі.

Також "Філософські перипетії" поновили індексування в Index Copernicus.

Index Copernicus

 

Читати далі про НАБІР СТАТЕЙ У ЛІТНІЙ ВИПУСК "ФІЛОСОФСЬКИХ ПЕРИПЕТІЙ".

Поточний номер

№ 69 (2023)
Опубліковано: 2023-11-27

Весь випуск

Статті

Переглянути всі випуски