Оголошення

 • НАБІР СТАТЕЙ У ЛІТНІЙ ВИПУСК "ФІЛОСОФСЬКИХ ПЕРИПЕТІЙ"

  2020-12-03

  Шановні колеги!
  Редакція журналу «Філософські перипетії» запрошує до співпраці!
  Наразі триває набір статей для публікації у першому (червневому) випуску нашого видання за 2021 рік. Матеріали приймаються до 31 травня. Випуск буде видано до 30 червня 2021 року.

  Водночас звертаємо увагу авторів, що з метою підвищення якості нашого видання редакційною колегією були скореговані правила прийому статей на 2021 рік. Тому, щоб заощадити Ваш час, а також час редакторів і рецензентів, дуже просимо уважно ознайомитись з оновленими вимогами до поданих матеріалів. Будь ласка, не надсилайте на розгляд матеріали, якщо вони не задовольняють вказаним тематичним обмеженням, або не відповідають запропонованим формальним вимогам. 

  Нагадуємо, що Вісник Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна серії «Філософія. Філософські перипетії» наказом Міністерства освіти і науки України № 409 від 17.03.2020 було включено до оновленого переліку наукових фахових видань України (категорія "Б").

  З останнім варіантом переліку наукових фахових видань України можна ознайомитись тут:

  1551166769_social-share1.png

  Ми також раді повідомити наших авторів, що "Філософські перипетії" було включено до відомої бази даних зі США "The Philosopher's Index".

  FINAL-50-Script-SingTier-NewRed2wLtGold_12.gif

  "The Philosopher's Index" є найавторитетнішою у світі спеціалізованою базою даних для філософської літератури, яка охоплює бібліографію, датовану від 1902 року й дотепер. База даних налічує понад 50 років історії (заснована 1967 року).
  Звертаємо увагу, що "The Philosopher's Index" надає доступ до своїх даних для бібліотек навчальних закладів через платформи EBSCO, Ovid і ProQuest на платній основі.

  Також "Філософські перипетії" поновили індексування в Index Copernicus.

  Index Copernicus

   

  Читати далі про НАБІР СТАТЕЙ У ЛІТНІЙ ВИПУСК "ФІЛОСОФСЬКИХ ПЕРИПЕТІЙ".
 • "ФІЛОСОФСЬКІ ПЕРИПЕТІЇ" У PHILPAPERS!

  2020-04-11

  Звертаємо увагу наших авторів, що метадані надрукованих у "Філософських перипетіях" статей відтепер доступні на платформі PhilPapers – спеціального онлайн-ресурсу для філософів, який підтримується організацією "PhilPapers Foundation" під керівництвом відомого австралійського філософа Девіда Чалмерса та канадського фахівця Девіда Бурже.

  PhilPapers_logo2.jpg

  Читати далі про "ФІЛОСОФСЬКІ ПЕРИПЕТІЇ" У PHILPAPERS!.
 • "ФІЛОСОФСЬКІ ПЕРИПЕТІЇ" В ERIH PLUS!

  2020-01-08

  Раді повідомити наших авторів, що Вісник Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна серії «Філософія. Філософські перипетії» нещодавно було включено до Європейської реферативної бази даних для видань з гуманітарних та соціальних наук ERIH PLUS (The European Reference Index for the Humanities and the Social Sciences).

  erihplus.png

  Читати далі про "ФІЛОСОФСЬКІ ПЕРИПЕТІЇ" В ERIH PLUS!.
 • "ФІЛОСОФСЬКІ ПЕРИПЕТІЇ" У DOAJ!

  2019-09-29

  Раді повідомити наших авторів, що Вісник Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна серії «Філософія. Філософські перипетії» нещодавно було включено до Directory of Open Access Journals (DOAJ) — міжнародного мультидисциплінарного каталогу журналів відкритого доступу.

  doaj.png

  Читати далі про "ФІЛОСОФСЬКІ ПЕРИПЕТІЇ" У DOAJ!.
 • НАБІР СТАТЕЙ ДО ЗИМОВОГО ВИПУСКУ "ФІЛОСОФСЬКИХ ПЕРИПЕТІЙ"

  2019-06-26

  Шановні колеги!
  Редакція журналу «Філософські перипетії» запрошує до співпраці!
  Наразі триває набір статей для публікації у другому (грудневому) випуску нашого видання за 2019 рік. Матеріали приймаються до 31 жовтня. Випуск буде видано до 23 грудня 2019 року.

  Читати далі про НАБІР СТАТЕЙ ДО ЗИМОВОГО ВИПУСКУ "ФІЛОСОФСЬКИХ ПЕРИПЕТІЙ".