Ідентифікація системи з розподіленими параметрами, описуваної рівнянням переносу нейтронів з неізотропним нестаціонарним інтегралом зіткнень
Анотація
В роботі вивчається задача ідентифікації лінійного нестаціонарного багатовимірного рівняння Больцмана з невиродженим генератором нейтронів по заданим початковим і спостережуваним кінцевим потокам нейтронів. Встановлені взаємно-однозначні зв'язки між щільністю генеретора нейтронів і спостереженням, що відносить початковому потоку нейтронів кінцевий приріст потоку нейтронів.
Завантаження
Посилання
Рид М., Саймон Б. Методы современной математической физики. Т. 3 : Теория рассеяния. М. : Мир, 1982. 443с.
Лионс Ж.-Л. Оптимальное управление системами, описываемыми уравнениями с частными производными. М. : Мир, 1972. 414с.
Козаков А.Я. Обратная задача линейной теории переноса излучения. / Журнал вычислительной математики и математической физики. 1984. Т. 24, № 2. С.261-271.
Аниконов Д.С. Об одной обратной задаче для уравнения переноса излучения. / Сибирский математический журнал. 1975. Т. 16, вып. 3. С. 432-439.
Аниконов Д.С. Многомерные обратные задачи для уравнения переноса. / Дифференциальные уравнения. 1984. Т. 20, № 5. С. 817-824.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. (Attribution-Noncommercial-No Derivative Works licence).
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).